Oferta - matematyka dla maluchów

OFERTA

MATEMATYKA DLA MALUCHOWÓW 4, 5, 6 LAT

Nauka przez zabawę wprowadza dziecko w  świat matematyki bez narażania go na stres i blokadę. Podczas gdy dla starszych nauka jest żmudnym procesem ciągłego powtarzania informacji, dzieciom zapamiętywanie przychodzi ŁATWO I NATURALNIE w trakcie beztroskiego spędzania czasu.

Na początkowym etapie nauki matematyki dziecko bardzo łatwo można do tego zniechęcić. Niechęć do przedmiotów ścisłych prowadzi do braków w materiale, które w późniejszym okresie edukacji bardzo ciężko jest nadrobić. Dlatego w nauce matematyki tak ważna jest systematyczność. Nasi nauczyciele dzięki swojemu doświadczeniu gwarantują, że indywidualne podejście oraz motywacja w krótkim czasie przełoży się na postępy najmłodszych uczniów.

Nie ma nic piękniejszego dla nauczyciela, niż uczeń, który jest zafascynowany jego przedmiotem. Dlatego naszym celem jest obudzenie w dzieciach pasji do matematyki, którą później z przyjemnością będą potrafili wykorzystać w życiu.

35 spotkań
1 x w tygodniu 70 min
Pierwsze zajęcia odbywają się w na początku września i trwają do połowy czerwca.

Po szczegóły zapraszamy do grafiku zajęć oraz cennika.